Zakochani w świecie. Maroko Joanna Grzymkowska-Podolak

ISBN:

Published:

Paperback

208 pages


Description

Zakochani w świecie. Maroko  by  Joanna Grzymkowska-Podolak

Zakochani w świecie. Maroko by Joanna Grzymkowska-Podolak
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 208 pages | ISBN: | 10.28 Mb

Niektóre marzenia przez całe życie nie wychodzą z ukrycia. Jednak są też takie, które dojrzewają długo i spokojnie, by pewnego dnia z całą mocą upomnieć się o spełnienie.I wtedy świat zaczyna się zmieniać. Tak było w przypadku moim i Jarka.MoreNiektóre marzenia przez całe życie nie wychodzą z ukrycia. Jednak są też takie, które dojrzewają długo i spokojnie, by pewnego dnia z całą mocą upomnieć się o spełnienie.I wtedy świat zaczyna się zmieniać.

Tak było w przypadku moim i Jarka. Zdarzyło się coś, co pomogło nam podjąć decyzję - tak, w końcu chcemy zrobić to, co nas kręci naprawdę! Nie przewidzieliśmy tylko, że potem nasze poukładane życie wywróci się do góry nogami...Z Jarkiem i Dragonem - starym land roverem - ruszyliśmy z warszawskiej Pragi. Przemierzyliśmy Europę. Dotarliśmy do Maroka. Objechaliśmy je dookoła. Co można zobaczyć podczas takiej włóczęgi?

Kogo spotkać? O co się pokłócić?I w końcu - dlaczego warto się w Maroku zakochać? Zapraszam!Joanna Grzymkowska-PodolakZorganizowana wycieczka nawet na drugi koniec świata to nic strasznego, właściwie normalka. Ale podróż tylko we dwoje, własnym samochodem, bez opieki biura podróży, do egzotycznego kraju, to wyczyn nie lada.A jednak! Autorka udowadnia, że każdy z nas może przygotować i wybrać się na wyprawę swoich marzeń i nie potrzebuje do tego wygranej w totka!

Wystarczy dobra organizacja, przemyślana trasa, trochę samozaparcia oraz... marzenia i wiara we własne możliwości.I tak razem z autorką i jej mężem odwiedzamy urokliwe miejsca Maroka, poznajemy arabskie zwyczaje i Marokańczyków, zwiedzamy słynne zabytki, ale jeszcze chętniej zjeżdżamy z utartych tras. Wszystko wydaje się możliwe, na wyciągnięcie ręki. Czujemy zapach świeżego pieczywa, podziwiamy szczyty malowniczych gór i lazur oceanu, słyszymy gwar zatłoczonych miast i arabskiego suku, dotykamy gorącego piasku pustyni i...

marzniemy w Afryce razem z autorką. Innymi słowy: ZAKOCHUJEMY SIĘ W MAROKU.dr Klaudia DróżdżEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Zakochani w świecie. Maroko":


avmartialarts.com

©2008-2015 | DMCA | Contact us